Teknik Bakım HizmetleriProfesyonel kurumların işlerini daha güvenilir koşullarda yapabilmeleri ve zamanlarını uzmanlık alanlarında kullanabilmeleri için, Teknolojik sistemlerin aksamadan işlemesi gerekmektedir.

Srt Grup olarak bütün teknik sorunlarınız ve bakımlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Teknolojik sistemlerin ve makine sistemlerinin çalışma devamlılığını sağlayarak sizi beklenmedik arızalardan ve maliyetten kurtarmayı hedeflemekteyiz.

Tesislerinizin teknik bakım ve onarım hizmetleri arıza önleyici bakım, arıza giderme, malzeme temini ve raporlama hizmeti sunarak, tesisinize ait ısıtma, soğutma, aydınlatma, asansör, hidrofor, jenaratör, UPS, tesisat, vb teknik alanlarda bakım ve arıza giderme ihtiyaçlarını teknik ve mühendislik kadrolarımız ile karşılamaktayız.

Verilen tüm hizmetler yasal uygunluk, garanti koşullarının yönetilmesi, amortisman sürelerinin uzatılması, rapor, izlenebilirlik, başta olmak üzere yerine getirilmekte ve verilen tüm hizmet detayları soft ortamda gelecekte kullanılmak üzere saklanmaktadır.

Hızlı çözüm üreten konusunda uzman kadrolarımız ile sizlere hizmet sunmaya 7/24 hazırız.

Whatsapp
Telefon
E-Posta
Konum